• Co zrobić, gdy psiak nie lubi hoteli dla zwierząt?

    Wakacje, podróż służbowa, rodzinne spotkane czy pobyt w szpitalu – podczas tych, a także wielu innych zdarzeń właściciele psów często mają problem z tym, jak zapewnić swojemu pupilowi odpowiednią opiekę. Gdy może zająć się nim ktoś z rodziny, przyjaciół czy życzliwy sąsiad, wówczas nie ma problemu. Zdarzają się jednak takie sytuacje, gdy nie jest to możliwe...

    Czytaj dalej
  • Domowe danie dla... naszego psa!

    Żywienie zwierząt nigdy nie należało do zadań problematycznych, wiele osób kupuje po prostu tak zwaną suchą karmę lub potrawy w puszkach. Niestety okazuje się, że nawet te rekomendowane przez weterynarzy zawierają coraz więcej sztucznych składników, które nie służą psom. Pojawiają się choroby cywilizacyjne na które dotychczas cierpieli tylko ludzie typu niestrawność...

    Czytaj dalej
Czy wiesz, że:

Od setek lat, duże i bardzo zwinne psy zwane owczarkami, stosowane były przez człowieka jako pomocnicy w obronie stad oraz gospodarstwa. Psy pasterskie były znane od Hiszpani po daleki wschód. Na całym obszarze psy te mają widoczne rożnice w wyglądzie lecz charakteryzuje je jedna wspólna bardzo ważna cecha: absolutne oddanie w obronie powierzonego dobytku.

Pomimo uplywu tysięcy lat i postępu cywilizacji psy pasterskie pozostały niezmiennie oddane, samodzielne i pełne godności.

Zapraszamy do

 

 

Nasz sklep zoologiczny

Internetowy sklep zoologiczny KrakVet.pl to miejsce gdzie każdy dumny właściciel swojego zwierzaka znajdzie prawdodpobonie wszystko co potrzebne dla jego szcześcia i prawidłowego rozwoju.

W sklepie bardzo szeroki wybór karm dla psów, kotów i innych zwierząt, do tego zabawki, legowiska i inne gadżety, które mogą sprawić radość Twojemu pupilowi. Więcej na stronie sklepu.

O stronie

Na stronie znajdziesz wszystkie ważne informacje o psach, ponad 50 ras psów z opisem dla Twojej wygody w doborze tego najlepszego dla Ciebie. W opisach znajdziesz informacje o wielkości, trudności tresury, które z nich to psy rodzinne, informacje o odżywianiu, charakterze oraz najlepszych karmach dla niego. Stworzyliśmy też dział z poradami dla właścicieli zwierząt.

.

.